CasinosBelgie.be

Overzicht van online casino's, speelhallen en slot machines in België

Wedden op de wereldbeker 2018: de beste noteringen

Deze zomer vindt in Rusland de wereldbeker 2018 plaats. Er strijden 32 landen om wie zich de komende vier jaar wereldkampioen mag noemen.

Favorieten bij de bookmakers zijn vooral de Duitse Mannschaft en de Braziliaanse Selecao. Onze Rode Duivels behoren tot de outsiders.

In onderstaande tabel geven we de beste noteringen weer. Het best sluit je een weddenschap op de wereldbeker 2018 af tegen zo’n hoog mogelijke notering. Dat kan met behulp van ons “Wedden op de wereldbeker 2018” overzicht.

Laat je dus niet in het zak zetten en kies voor de beste noteringen.

Wedden op de wereldbeker 2018:

CasinosBelgië houdt ook van een weddenschap op z’n tijd. Daarom zijn alle noteringen vergeleken voor een inzet op wie er wereldkampioen voetbal in 2018 wordt.

Hieruit blijkt dat de keuze welke online bookmaker, afhangt van op welke ploeg je in wilt zetten:

  • Duitsland: wedden op Duitsland wereldkampioen 2018 doe je best via UniBet. Hier krijg je namelijk 5,75 keer je inleg uitgekeerd.
  • Brazilië: wedden op Brazilië wereldkampioen 2018 doe je het beste via Bwin of Ladbrokes. Deze twee bookmakers namelijk 6,00 keer je inleg uit.
  • Frankrijk: geloof je in de kansen van de Fransen? Dan zet je best in via BWin. BWin betaalt namelijk 7 keer de inleg uit voor een wereldkampioenschap van de Haantjes. Klik hier voor € 120 bonus bij BWin >>>
  • Spanje: wedden op Spanje wereldkampioen 2018 doe je best via Circus. Je krijgt hier een notering van 8,10 keer je inleg.
  • Argentinië voor een wereldtitel voor Lionel Messi en de zijnen, zijn er vier opties: Unibet, Napoleon Games, Bwin en Betcenter. Bij alle vier krijg je 10 keer je inzet als je een succesvolle weddenschap op Argentinië als winnaar van de wereldbeker 2018 afsluit. Klik hier voor € 120 bonus bij BWin >>>
  • België: wil je geld inzetten op een wereldtitel voor de Rode Duivels? Dan keert Bwin maar liefst 13 keer je inzet uit.

Overzicht van alle odds wereldkampioenschap 2018 in Rusland

BookmakerDuitslandBraziliëFrankrijkSpanjeArgentiniëBelgië
Betfirst5.455.556.407.758.7512.75
Unibet5.755.756.508.0010.0012.00
EuroTierce4.504.505.506.507.509.50
Golden Palace5.505.756.758.009.5012.75
Napoleon Games5.755.756.508.0010.0012.00
Bwin5.506.007.008.0010.0013.00
Circus5.505.806.708.109.6012.50
Scooore5,005,256,257,508,7511,50
StarCasinoxxxxxx
Golden Vegasxxxxxx
Bet90
Tipico
Ladbrokes5.506.006.507.509.0013.00
Betcenter5.505.756.508.0010.0012.00
36 Winxxxxxx
Bingoal5.505.506.508.009.0012.00
Betwayxxxxxx
Bet 7775.455.556.407.758.7512.75
Magic Betting5.505.756.508.009.5013.00
MeridianBet

Indien er een ‘x’ staat, biedt de betreffende bookmaker de weddenschap niet aan. De websites van Tipico en Bet90 zijn offline. Deze bookmakers zijn gestopt in België in verband met een te lage omzet.

Wedden op het wereldkampioenschap 2018: maakt het uit waar?

Ja. Dat maakt zeker uit. Stel bijvoorbeeld dat je veel vertrouwen hebt in der Mannschaft en een inzet doet van € 100 op Duitsland als wereldkampioen 2018.

En waarom ook niet? De Duitsers wonnen in 2014 in Brazilië de titel. Op het Europees Kampioenschap 2016 in Frankrijk lagen de Fransen in de halve finale dwars. Sindsdien zijn de Duitsers ongeslagen, waarbij er toch al werd gespeeld tegen toppers als Italië, Engeland en Frankrijk.

Een inzet van € 100 op de Duitsers levert je bij Eurotierce € 450 op. De Nationale Loterij keert € 500 uit. Unibet betaalt echter € 575 uit als je € 100 inzet op een wereldtitel van Duitsland. Dat scheelt zomaar even € 125 oftewel 27,8 procent extra winst!

Wedden op wereldtitel België 2018

Of laten we eens het voorbeeld nemen van een inzet op een wereldtitel voor onze Rode Duivels. Sinds 1 september 2016 (België v Spanje 0 – 2) zijn de Rode Duivels ongeslagen. De wedstrijden tegen Bosnië (3 – 4 wint), Mexico ( 3 – 3 gelijkspel) en Japan (moeizame 1 – 0 winst) laten zien dat er nog werk aan de winkel is.

Toch is er ruim voldoende kwaliteit. Thibaut Courtois, Jan Vertonghen, Kevin de Bruyne, Moussá Dembele, Eden Hazard, Romelu Lukaku, Dries Mertens en Toby Alderweireld behoren tot de Europese top.

Een inzet van € 100 op de Rode Duivels levert bij EuroTierce € 950 op als de Rode Duivels winnen. Doe je dezelfde inzet via Bwin? Dan ontvang je € 1.300 winst. Dat is een verschil van € 350,00, oftewel bijna 37% extra winst!

Casino's België © 2017: Op deze website vind je informatie, reviews en uitleg van en over in België legale online kansspelen. Wij bieden zelf geen kansspelen aan!