Wedden op Omloop het Nieuwsblad 2019

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Het wielerseizoen is al eventjes bezig, maar voor veel renners en fans begint het echte werk pas vanaf de Omloop Het Nieuwsblad. Zaterdag 2 maart is het zover. Wij bekijken wie bwin en Unibet naar voren schuiven als de favorieten. Beide bookmakers hebben duidelijk hun voorkeuren qua kanshebbers, waardoor het moeilijk is om te zeggen wie de beste quoteringen heeft. Wat wel zeker is: de beste quotering voor de topfavoriet vind je bij Unibet. Wie nog geen account heeft bij die bookmaker, komt in aanmerking voor de welkomstbonus. Die bedraagt 200% van je stortingsbedrag, met een maximum van 80 euro. Wie 40 euro stort, krijgt 80 euro bonusgeld. Om dat bonusgeld om te zetten in echt geld, moet je het bonusbedrag 3 keer rondspelen.

Wed op Omloop Het Nieuwsblad met een 200% bonus van € 80 van Unibet >>>

Wedden op Omloop het Nieuwsblad: het parcours

In de Omloop Het Nieuwsblad krijgen de renners 200 kilometer voor de wielen geschoven. Onderweg wachten talrijke Vlaamse hellingen en kasseistroken. Zo is het onder meer uitkijken naar de Haaghoek en de Leberg: een lastige kasseistrook, gevolgd door een pittige helling. De renners moeten die zware combinatie liefst driemaal tot een goed einde brengen. Een ander hoogtepunt op het parcours is de Muur van Geraardsbergen. De top ligt op 16 kilometer van de finish in Ninove.

Wie zijn de favorieten voor de Omloop het Nieuwsblad?

Voor bwin en Unibet is Greg Van Avermaet duidelijk de te kloppen man in de Vlaamse openingskoers. De Oost-Vlaming bewees in de voorbereidingswedstrijden in Oman en Valencia dat hij in een goede vorm steekt en hij doet zaterdag een gooi naar zijn derde overwinning in De Omloop. Beide bookmakers zien in Philippe Gilbert de grootste uitdager van Van Avermaet. Gilbert won De Omloop ook al tweemaal, al dateert zijn laatste zege van 2008. Bovendien speelt de leeftijd – Gilbert is er ondertussen 36 – op het eerste gezicht niet in zijn voordeel.

Met Sep Vanmarcke en Jasper Stuyven behoren er nog twee landgenoten tot de kanshebbers. Stuyven moet stilaan werk maken van zijn grote doorbraak, maar zijn voorbereiding werd wel in de war gestuurd door een val in de Ronde van de Algarve. Dan verliep de aanloop voor Vanmarcke beter. Hij zegevierde in de Ronde van de Haut-Var, zijn eerste overwinning sinds 2016. Vanmarcke weet ook wat het is om te winnen in De Omloop, want hij stond er in 2012 op het hoogste schavotje. Tot op vandaag is dat nog steeds de belangrijkste zege uit zijn carrière.

Wie zijn de outsiders voor de zege in de Omloop het Nieuwsblad?

In het openingsweekend duiken er altijd verrassende namen op. Het is dan ook niet onlogisch dat bwin en Unibet andere outsiders naar voren schuiven. Zo gelooft bwin bijvoorbeeld meer in de winstkansen van Oliver Naesen en Tiesj Benoot (beiden krijgen een quotering van 15) dan in die van Vanmarcke. Het vertrouwen in Michael Valgren is dan weer even groot. De winnaar van vorig jaar krijgt bij beide bookmakers een quotering van 19. Zeker ook interessant: Sony Colbrelli. De Italiaan houdt van Vlaamse kasseien en hellingen. Zijn snelle benen aan de finish zijn een extra troef.

Het loont zeker de moeite om een kijkje te nemen naar de quoteringen van de diverse renners. Vooral een paar gevaarlijke outsiders krijgen heel mooie noteringen.

 

 UnibetBwin
Greg Van Avermaet5,504,00
Philippe Gilbert11,0013,00
Matteo Trentin12,0015,00
Sep Vanmarcke13,0017,00
Jasper Stuyven15,0013,00
Alexey Lutsenko17,0013,00
Zdenek Stybar17,0015,00
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Leave a Comment